Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Crazy fish

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Guminukai (tvisteris) aromatizuotas Crazy fish Power Mace Sapphire 4cm
Guminukas (tvisteris) Crazy fish Power Mace -  pasižymi aukšto dažnio judesiais ir mažu dydžiu - tai yra kaip tik tas, ko reikia, gaudant ešerius, šapalus, upėtakius, kiršlius. Guminukas Power Mace skleidžia kvapą, kuris papildomai erzina žuvį, skatinant stverti masalą, net pati atsargiausia plėšrūnė, pagrėbus gum..
3.65€
Guminukai Crazy Fish Allure
CRAZY FISH ALLURE - idealus masalas gaudant upėtakius ir ešerius bet kokiomis sąlygomis. Aptaki kūno forma leidžia naudoti masalą net ir didelėje srovėje. Puikiai tinka gaudyti mikrodžigu Guminukai parduodami pakuotėmis: 4cm 8vnt ..
3.30€
Guminukai Crazy Fish ANGRY SPIN
Crazy Fish ANGRY SPIN Tvisteris - tai populiariausia ir kibiausia masalo forma is visu minkstu masalu. Juo tinka gaudyti dauguma zuvu ivairiomis salygomis. - tai ir trofejiniu laimikiu gaudymas gyliuose, tiek sportinio dydzio eserius. Tokios formos masalas atlieka judesius uodega, skleisdamas virpesius i visas puses..
3.10€
Guminukai Crazy Fish Crayfish
CRAZY FISH CRAYFISH - tai vėžiuko, kuris yra ne tik plėšriųjų, bet ir taikių žuvų medžioklės objektas,  imitacija. Masalo grublėtos kojelės pradeda žaisti esant bent menkiausiam meškerės viršūnėlės virptelėjimui. Masalo įdomūs judesiai, gausi ,,teisngų" spalvų gama ir prisotinti kvapai daro šį guminuką maksimal..
3.30€
Guminukai Crazy Fish DAINTY
CRAZY FISH DAINTY - riperis su pakankamai masyviu kūnu ir stambia uodega. Masalo kūno forma pradeda judeti net ir nuo menkiausio meškerės judesio. Jo kūnas leidžia pritaikyti įvairius kabliuko tvrtinimo būdus. Net ir dvišakį. Masalo galingi judesiai, gausi ,,teisngų" spalvų gama ir prisotinti kvapai daro šį guminuką ma..
5.09€
Guminukai Crazy Fish Nano Minnow
NANO MINNOW - mikro masalas, turintis ploną, tačiau labai lankstų kūną. Idealiai tinka gaudyti ešerius. Nors ir lydeka ar starkis jų neatsisakytų. Neretai jais sugaunamos ir taikios žuvys. Puikiai dirba net ir traukiant lėtai. Nežiūrint į ploną kūną, masalas atlaiko ne vieną žuvies kibimą, gerai laikosi ant kablio. Gam..
3.10€ 2.48€
AKCIJA
Guminukai Crazy Fish Scalp Minnow
SCALP MINNOW - labai aktyvi valgoma guma. Dėka minkšto kūno ir formos puikiai dirba traukiant net ir lėtai. Pritaikytas gaudyti su standartiniais ir ofsetiniais kabliais. Tai leidžia panaudoti šį masalą esant įvairioms kliūtims. Geriausiai tinka gaudyti lydekas, starkius ir didžiuosius ešerius. Su atraktantais. ..
4.69€
Guminukai Crazy Fish Vibro Fat
VIBRO FAT - shad tipo valgoma guma, puikiai tinkanti gaudyti dideles lydekas, starkius, didesnius ešerius, šamus. Dėka savo didelio kūno, grublėtumo jie idealiai tinka gaudyti ofsetiniais kabliais sudėtingose vietose tiek džigaujant tiek pravedant lėtai sėkliose vietose.Be to guminukuose yra ertmės volframiniams arba š..
3.50€
Guminukai Crazy Fish Vibro Worm
VIBRO WORM - pats universaliausias ,,valgomas" masalas.Nepamainomas gaudant ešerius, nedideles lydekas, starkius. Taip pat gali nustebinti tokiais netikėtais laimikiais, kaip karpis, karosas ar karšis. Šis masalas leidžia taikyti visus įmanomus pravedimo būdus. Dėka itin minkšto kūno, jis jau pradeda dirbti tik įkritus..
3.00€