Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Rapala

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Aeratorius Rapala RCD Floating
RCD plūduriuojantis aeratorius pradeda veikti automatiškai kai tik yra kontaktas su vandeniu. Elegantiškas, modernaus dizaino, kompaktiškas dydis ir didelis našumas. Aeratorius pučia orą i vandeni, taip ilgą laiką išlaikantis žuvis gyvas. Per vieną minutę deguonimi pilnai aprūpinama 1,5 ltr vandens, ko pilnai pakanka i..
25.50€
Aliuminės Replės Rapala RAPC6
Aliumininės replytės Rapala RAPC6. Visiškai korozijai ir sūriam vandeniui atsparus korpusas. Sumontuotos volframinės žirklutės, žiedelių praskėtėjas. Labai lengvos ir nepaprastai patvarios. Kemplekte yra dėklas replėms ..
28.50€
Filiavimo komplektas Rapala Fish'n Game
Filiavimo komplektas Rapala Fish'n Game. Lengvai ir patogiai transportuojama "darbo vieta" - pastatoma ant žemės filiavimo lenta su kojomis. Lenta pagaminta iš lengvos maisto gamybai tinkančios HDPE medžiagos (patvirtinta FDA&USDA organizacijų). Šonuose išformuotas skysčių griovelis švarai palaikyti. Pakabinimas, s..
49.90€
Filiavimo lenta Rapala Fat Boy
Filiavimo lenta Rapala Fat Boy - patogaus dizaino ir formos tiek iškylaujant, tiek ir naudojant nuolatos. Sumontuotas galingas ir patvarus gnybtas, skirtas prispausti žuvies uodegą ir patogiai dirbti. Rapala filiavimo lentos pagamintos iš maisto gamybai tinkančių HDPE medžiagų (patvirtinta FDA&USDA organizacijų). P..
33.00€
Filiavimo lenta Sportman Multi Seat
Maža, kompaktiška ir patogi filiavimo lenta. Lenta pagaminta iš lengvos maisto gamybai tinkančios HDPE medžiagos (patvirtinta FDA&USDA organizacijų). 30X30cm. dydžio. ..
20.00€
Galąstuvas kabliukams Rapala
Atšipus kabliukams, greitai jų aštrumą galite atkurti su galąstuvu. Galąstuvas kompaktiškas (sustumiamas), galandimo "akmuo" - Aliuminio oksidas. Su pakabuku-dirželiu. ..
5.20€
Galąstuvas Rapala 4” Salt Angler’s
Dvipusis, itin švelnus pjovimo kraštas atkuria kabliukus lyg šie būtų vėl lyg nauji. Pagamintas iš aukštos kokybės anglies plieno, apsaugotas silikonu. Patogi plastikinė rankena. ..
18.00€
Griebtuvas su Svarstyklėmis Rapala 25kg
Greitai ir lengvai ištraukite ir iškart pasverkite sugauta savo laimikį viena ranka! Korozijai atspari aliuminio konstrukcija leis įrankiu naudotis ne vienus metus. „Soft-Grip“ rankena užtikrina maksimalų atsparumą slydimui ir yra patogus naudoti. Svarstyklės sveria iki 25kg. ..
41.99€
Griebtuvas Su Svarstyklėmis Rapala 50kg
Rapala įrankis skirtas išgriebti pagautą žuvį ir ją iškarto pasverti. Svarstyklės maksimalų svorį sveria iki 25kg, vandeniui atsparios. Maitinamos 2x AAA tipo baterijomis. ..
59.99€ 49.99€
AKCIJA
Įrankių laikiklis (magnetinis) Rapala MTH1
Magnetinis įrankių laikiklis. Plačiai ir patogiai pritaikomas patogiam Jūsų žvejybinių įrankių saugojimui. Galima sukabinti ir surūšiuoti savo labiausiai naudojamus įrankius taip, kas jie visuomet būtų po ranka. Tiek garaže, tiek ir valtyje. Tiesiog pasirinkite reikiamą dydį. ..
10.50€
Įrankių laikiklis (magnetinis) Rapala MTH2
Magnetinis įrankių laikiklis. Plačiai ir patogiai pritaikomas patogiam Jūsų žvejybinių įrankių saugojimui. Galima sukabinti ir surūšiuoti savo labiausiai naudojamus įrankius taip, kas jie visuomet būtų po ranka. Tiek garaže, tiek ir valtyje. Tiesiog pasirinkite reikiamą dydį ..
21.00€
Įrankių rinkinys Rapala Clipper Combo
Trys nedideli, bet labai reikalingi įrankiai: kabliukų galąstuvas, universalus įrankis ir įrankis galvakablių auselėms valyti. ..
9.79€
Įrankių rinkinys Rapala Combo Pack
Įrankių rinkinys. Jį sudaro visi būtiniausi žvejybiniai aksesuarai: replytės, chirurginės replytės, svarstyklės su matuokle, žirklutės, mini peiliukas ir ištraukėjas/kabliukas ir super aštrus Falcon file peilis su kietu dėklu. ..
39.00€
Įrankių rinkinys Rapala Fillet Tool Combo
22cm nerūdijančio plieno replės, 15cm ilgio peilis, skirtas išpjauti filė, su dėklu. ..
37.50€ 30.59€
AKCIJA
Įrankių rinkinys Rapala Magnetic
Rinkinį sudaro magnetinis įrankių laikiklis-tvirtinimas, dvipusis kabliukų galąstuvas, Super Line žirklės valui bei nerūdijančio plieno replės. ..
48.94€