Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Savage Gear

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Daugiafunkcinis Įrankis SG SideCuter Pliers
Mes pagaminome geriausias daugiafunkcines reples kokias tik galite isivaizduoti, aukštos kokybės aliuminio, nerūdijančio plieno detalių ir aukščiausios kokybės volframo pjovimo nasrai. "Pliers" replės nustatė naujus standartus žvejybos įrankiams ateityje. Šoninės žnyplės replės yra universalus žvejybos įrankis, leidžia..
45.50€
Galąstuvas kabliukams SG Diamond
Diamond Dust Hook File, tai nerūdijančio plieno galąstuvas su deimanto dulkėmis. Su patogiu, apsauginiu nešiojamu dėklu. ..
13.50€
Gilzės SG Wire Crimps BLN 100vnt.
Juodos, nerūdijančio plieno užspaudžiamos gilzės. Įvairių rūšių pavadėliams gaminti. Modelis Dydis Skersmuo Kiekis 54900 S 1.0mm 100vnt. 54901 M 1.2mm 100vnt. 54902 L 1.4mm 100vnt. ..
3.39€
Kabliukų Galąstuvas Savage Gear Diamond
Nerūdijančio plieno pjovimo diskas su deimantinėmis dulkėmis, puikiai tinka, kad bet koks kabliukas būtų itin aštrus! Komplekte yra dėklas. ..
13.29€
Kabliukų Galąstuvas Savage Gear Pro Hook
Aukštos kokybės plieno konstrukcija Neslidi rankena ..
11.85€ 9.45€
AKCIJA
Klijai Guminukui Savage Gear
Spindintis skystis, kuris gali pataisyti jūsų minkštą jauką. Pasemkite kelis lašus su tūtele kuri yra buteliuke ir sutepkite abi puses kurias norite suklijuoti. Palikite nudžiūti apie 20min ir jūsų jaukas bus kaip naujas! Klijus laikykite visada užsuktus, kad būtu išvengta garavimo, taip pat saugokite nuo tiesioginių s..
6.80€
Meškerės Transportavimo Apsauga SG Rod Protector Strap Kit
Meškerių transportavimo apsauga Savage Gear ROD PROTECTOR STRAP KIT ..
8.69€
Replytės/Žirklutės Savage Gear Crimp and Cut Plier
Puikus įrankis, skirtas tiek pintam valui, tiek monofilamentiniam valui. Iškirpkite, suvyniokite, apdailinkite, viską galite padaryti šio įrankio pagalba. ..
16.80€
Snapas guminukui Lip Scul
Skaidrus „Lip Scul“ dizainas, su „Soft 4Play Loose“ minkštu korpusu. Tiesiog pastumkite minkštą 4Play iki atitinkamos galvos dydžio, pritvirtinkite jį su kaiščiais ir perverkite per žiaunas. „Lip Scul“ taip pat gali būti naudojamas su dirbtiniu masalu. Skaidrus stiklas, individualus japonų, itin aštrus "Treble" kablys,..
5.70€
Žirklės Savage Gear Magic Scissors
Dėklas, žiedas ir vielos žirklės pagamintos iš titano. Puikus daugiafunkcinis įrankis, skirtas tiek megėjams, tiek profesionalams žvejams. ..
6.75€
Žirklutės Savage Gear Micro Braid & Line Cutte
Micro Braid & Line Cutter itin aštrios ir praktiškos mažos žirklutės. ..
7.19€
Žirklutės Savage Gear Mini SplitRing
Puikiai tinka pakeisti žiedus ir kabliukus ant mažesnių jaukų. Labai aukštos kokybės, lengvos, daug vietos neužimančios, paprastos naudoti žirklės. ..
9.49€
Žnyplės Kabliukų Ištraukimui Savage Gear
Deluxe nerūdijančio plieno žnyplės, kurios puikiai tinka pašalinti kabliukus net iš giliausiai užsikabinusių žuvų. Pateiktas gražus maišelis su zingeriu. Išmatavimai: 22,5cm. ..
13.89€
Žnyplės Kabliukų Ištraukimui/Kirpimui Savage Gear
Stiprus vielos pjaustymo įrankis, kuris lengvai nukirps net 3x vielos kabliukus! Privalote turėti šį įrankį, norint ištraukti kabliukus iš gyliai užstrigusios žuvies gerklės arba jei netyčia užkabinote už drabužių! Reguliuojamas žandikaulio dydis. Išmatavimai: 21cm. ..
14.69€