Užsisakykite mūsų naujienlaiškį
ASASASAS
NUOLAIDOS KODAS - ZKNK15

Aksesuarai

Rodyti: Lentelę / Sąrašą
Rodyti:
Rikiuoti:
Barškučiai SG Glass Rattle Kit
Savage Gear stiklo pluošto, trijų dydžių barškučiai. Puikus komplektas, norint paprastus guminukus padaryti barškančiais. Tinka įvairiems minkštiems masalams. Pakuotėje 15vnt.(5vnt.S,5vntM,5vntL) ..
3.89€
Cralusso antenų rinkinys 2003
Cralusso antenų rinkinys, galima įstatyti švieselę. Pakuotėje 6 vnt. ..
2.80€
Cralusso plūdės fiksatorius "Waggler" 2005
Cralusso plūdės fiksatorius "Waggler", užtikrina patikimą ir greitą plūdės pakeitimą, žvejybos metu. Fiksatorius yra itin lengvas, nes jo gamyboje buvo panaudotas anglies pluoštas. Dydis   Svoris   Vnt.   S         0.22g     3   M..
3.20€
Cralusso plūdės fiksatorius "Waggler" 2006
Cralusso plūdės fiksatorius "Waggler", užtikrina patikimą ir greitą plūdės pakeitimą, žvejybos metu. Fiksatorius yra itin lengvas, nes jo gamyboje buvo panaudotas anglies pluoštas. Dydis   Svoris   Vnt.   S         0.30g     3   M..
3.80€
Cralusso silikoniniai vamzdeliai plūdėms 2009
Cralusso silikoniniai vamzdeliai plūdėms. Galimi diametrai: 0.3mm., 0.5mm., 0.6mm., 0.8mm., 1mm., MIX. ..
1.50€
Cralusso sistemėlė masalui pakelti 1310
Nesipainiojanti povandeninė plūdė, pakelia masalą nuo dugno. Dydžiai: S ir M   ..
2.20€
Cralusso suktukas su stabdžiu ir karoliuku 2129
Cralusso suktukas su stabdžiu ir karoliuku ..
3.10€
Cralusso valo žymeklis
Cralusso Line marker - aukštos kokybės, ilgai išliekantis, vandeniui atsparus valo žymeklis, padėsiantis kiekvieną kartą numesti masalą norimu atstumu. Baigus žvejoti galima nuvalyti nuo valo. Spalvos: balta, rožinė. ..
13.90€
DAM Silikoninis Stabdiklis
Silikoniniai stop'ai naudojami žvejojant plūdine meškere, kuomet reikia užfiksuoti nustatytą gylį plūdei. Dydis XS S M L XL Valas (mm) 0.10-0.15  0.15-0.20 0.20-0.30 0.30-0.40 >0.40 ..
0.45€
DAM Umbrella skėčio laikiklis
Laikiklis skirtas DAM Umbrella skėčiui. ..
3.80€
Deeper dangtelis naktinei žūklei
Žūklaujate naktį? Pridėkite savo Deeper sonarui ir apšvietimo funkciją. Tereikia sukeisti originalų dangtelį su skaidriu ir pasirinkti naktinės žūklės režimą programėlėje. Dangtelis naktinei žūklei sukurtas specialiai Deeper Išmaniajam sonarui. Jis padidina įrankio funkcionalumą ir suteik..
12.85€
Deeper išmaniojo telefono laikiklis
Deeper išmaniojo telefono laikiklis puikiai tiks bet kokioms meškerėms. Tai nedidelė silikoninė juostelė su keturiais oranžinės spalvos plastikiniais kabliukais. Laikiklis leis pakankamai patogiai jaustis mėtant sonarą ar braidant su juo upėje. ..
16.50€
Dėklas (žiemai) Telefonui Deeper Winter Smartphone
Deeper Dėklas telefonui ir nešiojamai (powerbank) baterijai, tai naujiena iš kompanijos Deeper, kuri padės apsaugoti Jūsų telefoną ir nešiojamą bateriją nuo drėgmės, bei padidins baterijos veikimo laiką žiemą. Šis dėklas apsaugos jūsų įrenginius nuo bet kokios drėgmės, purvo ar sniego patekimo, taip pat dėl specialaus ..
24.99€
Dėklas Nailono Lenktiniam Peiliui
Tinka lankstomiem peiliam su ašmenimis, trumpesniems nei 8cm ..
5.95€
Dėklas žieminės žūklės masalams Lucky John
Labai patogus dėklas, skirtas naudoti blizgėms, avižėlėms ir arba balansyrams. Viršelis pagamintas knygos principu, tai yra kietas. Didelis užtrauktukas, kad butu patogiau atidaryti ir būnant su pirštinėmis Pagamintas iš aukštos kokybės ir atsparios dėvėjimui medžiagų. Dydis: 12x8cm., arba 18x11cm. ..
7.65€